قوانین عمومی

کلیه اصول و روش‌های کاری ژیوا مطابق با قوانین کشور، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده بوده و انتظار دارد به صورت متعاقب هم کاربر رعایت حدود این قوانین را داشته باشد.

چنانچه در قوانین درج شده، روش‌ها و اصول ژیوا تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر خواهد شد و کاربر توافق می‌کند که استفاده مستمر وی از ژیوا به معنی پذیرش هرگونه تغییری در آینده خواهد بود.

 

ثبت سفارش و ارسال کالا در ژیوا

 1. مشتریان ژیوا می‌توانند در 7 روز هفته و 24 ساعت روز اقدام به سفارش‌گذاری کنند.
 2. منظور از روز کاری شنبه تا پنجشنبه هر هفته به جز تعطیلات عمومی و رسمی ایران است.
 3. تمامی سفارش‌های بالای 4 میلیون تومان در شهر تهران چنانچه تا قبل از ساعت 15 نهایی شوند به صورت رایگان برای مشتری ارسال خواهد شد.
 4. کلیه سفارش‌ها به مقصد شهرستان چنانچه تا قبل از ساعت 13 هر روز کاری نهایی شوند، در همان روز به صورت پست “پس کرایه” برای مشتری ارسال خواهد شد.
 5.  امکان پیگیری زودتر از مدت زمان اعلام شده در بندهای فوق برای سفارش های ارسال شده توسط ژیوا وجود ندارد.
 6. چنانچه سفارشی بعد از ساعت معین شده یا در روز غیر کاری ثبت شود، در روزکاری بعد پردازش و ارسال خواهد شد.
 7. مشتریان ژیوا می‌توانند به دو روش آنلاین و خرید حضوری در محل فروشگاه وجه سفارش خود را پرداخت و کالای خود را دریافت کنند.
 8. امکان اضافه یا کسر هیچ بند یا مبلغی، تحت هیچ عنوانی در فاکتور وجود ندارد.
 9. تمامی کاربران متعهد می‌شوند در هنگام ثبت سفارش، اطلاعات خود را به صورت صحیح و کامل تکمیل کنند. واضح است مسئولیت تمامی عواقب ناشی از ورود اطلاعات غلط بر عهده مشتری خواهد بود.
 10. جهت اطمینان از اطلاعات وارده در هنگام سفارش ژیوا مجاز است در زمان تحویل سفارش به مشتری از تحویل گیرنده کارت شناسایی طلب نماید.
 11. در زمان تحویل سفارش به مشتری از وی رسید تحویل مرسوله دریافت می‌گردد.
 12. ژیوا همواره در تلاش است نهایت دقت خود را در ارسال سفارش داشته باشد و کلیه سفارش‌های ثبت شده را در موعد مقرر و در صحت سلامت به دست مشتریان خود برساند؛ اما چنانچه موجودی محصولی (حتی پس از ثبت سفارش) در ژیوا تمام شود، حق لغو سفارش و استرداد وجه آن برای ژیوا محفوظ است. مشتری می‌تواند به جای کالای لغو شده خود نیز محصول دیگری را جایگزین کند.
 13. در صورتی که مشکلی در پردازش یا اتمام موجودی محصولی به وجود بیاید، مبلغ پرداخت شده طی 24 ساعت کاری به حساب مشتری بازگشت داده خواهد شد.

 

زمان تست ژیوا

 1. در راستای رفاه حال مشتریان، ژیوا امکان تست کالاهایی که گارانتی ندارند را فراهم نموده است. این فرصت تا 7 روز پس از زمان تحویل کالا می‌باشد.
 2. چنانچه کالایی دارای گارانتی باشد، از شرایط مهلت تست 7 روزه نیز خارج می‌شود.
 3. هر سفارش تنها می‌تواند یکبار از ضمانت 7 روزه کالا استفاده کند و این قانون شامل کالای جایگزین نمی‌گردد.
 4. خدمات و پشتیبانی کلیه محصولاتی که گارانتی دارند بر عهده شرکت گارانتی است.